giriş resmi

İndir

sanal takip indir Sanal Takip'i indirmek için tıklayınız...
Dosya:sanaltakip_setup.zip
Boyut :3.37 Mb
Sürüm:3.8.5 / 04.11.2018
anahtar kod al Anahtar kod almak için tıklayınız...

Hakkında

    Ebeveyn denetimi ya da personel takibi için kullanılabilen Sanal Takip, yüklendiği bilgisayarda neler yapıldığını, hangi sitelere girildiğini, yapılan yazışmaları, yazılan şifreleri yani klavye ile yazılan herşeyi kaydeder (Keylogger).

    Ayrıca sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında bilgisayarın ekran görüntülerini kaydeder. Fare kullanıldığında ve klavye üzerindeki bazı özel tuşlar kullanıldığında yine ekran görüntülerini kaydeder.

    Kaydedilen bilgileri program arayüzünden veya uzak bağlantı ile takip edebilirsiniz. İsterseniz belirlediğiniz E-Posta adresine belirlediğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak göndermesini sağlayabilirsiniz.

    Programın Ağ İletişimi özelliğini kullanarak, çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın kullandığı bilgisayarların ekranlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. (Böylece çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın vakitlerini nasıl geçirdiklerini görerek gerekli önlemleri alabilirsiniz.) Canlı izleme esnasında gerekirse ekran görüntüsü yakalayarak önemli anları daha sonra detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bilgisayarları sürekli olarak canlı izleme imkanınız olmadığından, siz yokken bilgisayarlarda yapılan tüm işlem kayıtlarını (yazışmalar, ekran görüntüleri vs.) müsait olduğunuzda kendi bilgisayarınıza aktararak inceleyebilirsiniz.

    Ayrıca sizin belirlediğiniz bir USB Disk bilgisayara takıldığında, USB diskinizi algılar ve kaydedilen herşeyi USB diskinize gizlice kopyalar.

    Sanal Takip'i sizin uhdeniz altında olmayan bilgisayarlara kurup bilgisayar sahiplerinin kişisel bilgilerini almak için kullanmayınız. Sanal Takip'i bu şekilde kullandığınızda tüm sorumluluğu kendi üzerinize aldığınızı unutmayınız.
Sanal Takip'i lütfen yasal olarak kullanınız.

    Sanal Takip'in deneme sürümünde tüm özellikleri 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Bu 30 günlük kullanımda kayıt yapan özelliklerin çalışması 15 dakikada bir durdurulur. Durdurulan özellikleri program arayüzünden tekrar çalıştırıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama olmadan Sanal Takip'i tüm özellikleriyle kullanmak isterseniz anahtar kod almanız gerekmektedir.

Özellikleri

giriş resmi

Genel özellikleri

keylogger resmi

Klavye kaydedici özellikleri (keylogger)

ekran görüntüsü resmi

Ekran görüntüsü kaydedici özellikleri

fare resmi

Fare kaydedici özellikleri

e-posta resmi

E-Posta özellikleri

ag resmi

Ağ özellikleri

ag resmi

USB Yedekleme özellikleri

Ekran Görüntüleri

Genel Durum Sekmesi Kayıtlar Sekmesi Kayıtlar Sekmesi Ayarlar Sekmesi Ayarlar Sekmesi Ayarlar Sekmesi Ayarlar Sekmesi Ayarlar Sekmesi Ayarlar Sekmesi Ayarlar Sekmesi Ayarlar Sekmesi

Videolar

Aşağıdan programın kurulumu, ayarları ve kullanımı ile ilgili videoları izleyebilirsiniz.

kurulum e-posta sunucu ayarları e-posta ayarları

Paylaş